.

.

SASISWU Нови Смешни Вреќа за Спиење, Деца Спиење Кеси за Деца Момчиња Девојчиња

SASISWU Нови Смешни Вреќа за Спиење, Деца Спиење Кеси за Деца Момчиња Девојчиња

мислење на клиентот:

DEN 568.80
Достапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Праска кожата и памук, густа текстура, мека и удобна.ГОЛЕМИНА : Големина : Ватенка-30" долго x 31.5" широк; Перница-20.8" долго x 9.8" широк.ПЕРФОРМАНСИ : Оваа децата вреќа за спиење е многу погодна за дремка, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или читање, читање, кампување и игра, погоден за сите сезони.КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа децата вреќа за спиење обезбедува удобно спиење средина и држи топло, без да предизвика премногу топлина за да се ослободат од ватенка.Таа има добра пропустливост на воздух, е многу мека и удобна, и им овозможува на вашето дете да добие целосен одмор.Тоа е подарок за вашето дете.Голем дар.SERVICE : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.Нашите вреќи за спиење може да дозволете им на децата да заспие во удобна околина, која е многу погодна за момчиња и девојчиња.Изберете моделот дека вашето дете сака да го натера да се чувствувате згрижени и згрижени.На симпатична модел на вреќа за спиење ќе го придружува него во своите соништа.На вреќа за спиење е направен од праска сомот и памук.Тоа е многу удобно да спијат, супер мека, мазна на допир, кул во лето и топло во зима.Тоа е многу практично вреќа за спиење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите