.

.

ANROYE Boho Ресни Ткаени Ѕид Виси, Капчиња Круг Сон Catcher со Долго Tassel - Бел Памук Кабелот рачно изработени Бохемски Шик Дома Декор Украс Уметнички Занает Подарок за Деца Do

ANROYE Boho Ресни Ткаени Ѕид Виси, Капчиња Круг Сон Catcher со Долго Tassel - Бел Памук Кабелот рачно изработени

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ДЕКОРАЦИЈА : Изработени од еколошки 100% природен памук, со креативни модели кои е одржлив, обновлива и biodegradable, уникатно дизајниран и се рачно изработени.Со користење на природни материјали даваат минималистички се чувствуваат и создавање на опуштена се чувствуваат во собата.ПРИЛИКИ : моделот е направен од густа комплекс knotting во центар и надополнета од страна на полесни и помека страна ткаат детали.Ова рачно изработени индијанци дизајн сон catcher ќе се вклопуваат одлично за надворешен декор, свадба оркестарот, ангажман партија, церемонијата позадина, бебе туш и селски внатрешни работи концепти.ДОМА ДЕКОРАЦИЈА : Оваа убава ѕид виси ресни ќе се пополни празен ѕид и да даде соба бохемски талент.Тоа ќе изгледа прекрасно во спалната соба, седи соба, бебе бебе соба, балкон, студио или во вашата дневна соба како стилски и пријатно оркестарот.Можете да ја обеси насекаде : над троседот, камин, биро или на врвот на вашиот кревет.дури и пријатна кафе или студио.Со топло, природни бои, правење на вашиот дом се чувствуваат дури и homier.НАЈДОБРИ БЛАГОСЛОВ ПОДАРОК : Dreamcatchers се верува дека за да се заштити од лошите соништа, со зафаќање на лоши духови и филтрирање нив.Исто така, со оглед на доенчињата и малите деца како што се верува дека тие благослови совршен подарок за нова родител, дете или навистина некој, како што никој не е премногу стари за да имаат dreamcatcher!.За НЕГА на НАСТАВА : Генерално, чистење не е потребен.Но, можете да го користите фен или правосмукалка удар прашина редовно.Ако е потребно, рака мие е изборот.Не машина за миење.Не се фаќа.Нежно притиснете го со вашите раце.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите