.

.

100PCS М2.5 М3 Месинг Шупливи Занитвам Двојно Дупка Заковки Една Цевка Screwa Заковки Рамна Глава - (Големина: M3/ 10мм) SCRW-029138

100PCS М2.5 М3 Месинг Шупливи Занитвам Двојно Дупка Заковки Една Цевка Screwa Заковки Рамна Глава - (Големина:

мислење на клиентот:

DEN 261.60
Достапност
Во достапна форма

Ве молиме изберете ставка Големина, Количина, Боја carefuly пред да нарачате.Големина : M3; Должина : 10мм.Завртка Тип : Set Завртки.Вози Стил : None.Опис : 100 PCS М2.5 М3 месинг Шупливи месинг занитвам Двојно дупка заковки Една цевка screwa Заковки Рамен Head Model : М2.5 М3 Материјал : Brass Item Спецификација : Завртка Тип : Set Screws Drive Стил : None Dimensions : М2.5*5 Material : Brass Package : 100-199 Pcs Head Стил : Flat DIY Материјали : Electricalis_customized : Yes.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите