.

.

(2000pcs) DIN 660 M3X10 Круг Шефот на Заковки A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, ASSP066043-10

(2000pcs) DIN 660 M3X10 Круг Шефот на Заковки A4 Нерѓосувачки Челик, Бродови Слободни во САД од страна на Aspen

мислење на клиентот:

DEN 1497.60
Достапност
Во достапна форма

Бродови Директно од Европа со 3-4 ден испорака до САД - Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волумен Цена Крши Достапни.DIN 660 A4 3 X10. Тркалезна глава заковки.Тркалезна Глава,.Aspen сврзувачки елементи акции над 500.000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали quantites, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите