.

.

Рамна Глава Цврст Алуминиум Занитвам, 100pcs М4×10-16 М4 Алуминиум Занитвам Рамна Глава Солидна Занитвам Солидна Занитвам за Правење Оклоп Обичај Прачки(M412)

Рамна Глава Цврст Алуминиум Занитвам, 100pcs М4×10-16 М4 Алуминиум Занитвам Рамна Глава Солидна Занитвам Солидна

мислење на клиентот:

DEN 885.60
Достапност
Во достапна форма

【НЕ е ЛЕСНО ДА се ПАДНЕ】На прицврстување ефект е совршен и дека не е лесно да падне.Цврст алуминиум занитвам е занитвам поставите, може да се сретнат различни користење потреби. 【ДОБРА КОРОЗИЈА-ОТПОРНИ】Рамна глава солидна занитвам направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој има добра отпорни на корозија и долг животен век. 【ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА】Рамна глава цврст алуминиум заковки се дизајнирани со рамна глава, што го прави инсталација полесно. 【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Клиентите е НЕМА.1, ние се грижиме чувството на сите клиенти, ако имате било какви проблеми во врска со нашата цврста занитвам, ве молам дозволете ми да знам, ви благодарам многу. 【ЦВРСТ СТРУКТУРА】М4 алуминиум занитвам е цврст структура со повисок степен на механичка сила. 1. Тоа е занитвам поставите, може да се сретнат различни користење потреби.2. Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој има добра отпорни на корозија и долг животен век.3. На прицврстување ефект е совршен и дека не е лесно да падне.4. Заковки се дизајнирани со рамна глава, што го прави инсталација полесно.5. Занитвам е цврст структура со повисок степен на механичка сила.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Solid Rivet
Material:
Aluminum
Diameter * Length (mm) (No Caps Included):
M4 * 10, M4 * 12, M4 * 16 (optional)
Quantity:
100pcs
Package List:
100 * Solid Rivet :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите