.

.

Цврст Челик Круг Главата Занитвам, 100pcs Солидна Занитвам Рамна Глава Солидна М4 Алуминиум Занитвам Рамна Глава Солидна Занитвам M4 за Поправка на Бродови Авиони(M410)

Цврст Челик Круг Главата Занитвам, 100pcs Солидна Занитвам Рамна Глава Солидна М4 Алуминиум Занитвам Рамна Глава

мислење на клиентот:

DEN 196.56
Достапност
Во достапна форма

【ДОБРА КОРОЗИЈА-ОТПОРНИ】Рамна глава солидна занитвам направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој има добра отпорни на корозија и долг животен век. 【НЕ е ЛЕСНО ДА се ПАДНЕ】На прицврстување ефект е совршен и дека не е лесно да падне.Цврст алуминиум занитвам е занитвам поставите, може да се сретнат различни користење потреби. 【ЦВРСТ СТРУКТУРА】М4 алуминиум занитвам е цврст структура со повисок степен на механичка сила. 【ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА】Рамна глава цврст алуминиум заковки се дизајнирани со рамна глава, што го прави инсталација полесно. 【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Клиентите е НЕМА.1, ние се грижиме чувството на сите клиенти, ако имате било какви проблеми во врска со нашата цврста занитвам, ве молам дозволете ми да знам, ви благодарам многу. 1. Тоа е занитвам поставите, може да се сретнат различни користење потреби.2. Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, кој има добра отпорни на корозија и долг животен век.3. На прицврстување ефект е совршен и дека не е лесно да падне.4. Заковки се дизајнирани со рамна глава, што го прави инсталација полесно.5. Занитвам е цврст структура со повисок степен на механичка сила.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Solid Rivet
Material:
Aluminum
Diameter * Length (mm) (No Caps Included):
M4 * 10, M4 * 12, M4 * 16 (optional)
Quantity:
100pcs
Package List:
100 * Solid Rivet :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите