.

.

Sajuxon Нога Впива Таблети, Пилинг Нога Впие на Кожата,Омекнувачки, Спа Педикир Таблети Кои Replenishes Влага,педикир foot spa,Нога Впие долгорочна Олеснување микоза Кожата Поп

Sajuxon Нога Впива Таблети, Пилинг Нога Впие на Кожата,Омекнувачки, Спа Педикир Таблети Кои Replenishes Влага,педикир

мислење на клиентот:

DEN 153.36
Достапност
Во достапна форма

УБЛАЖУВАЊЕ на ЧЕШАЊЕ : Намалување на болка, чешање од.РАЗЛИСТВАМ КОЖА : Отстранете ги сите суви, испукани додека омекнување corns, calluses & груба потпетици.МИРИС за СЛОБОДНИ : Пилинг Ефект е Добро.СОСТОЈБА на КОЖАТА : Хидрат кожата за да земе здив и смирувачки нога СПА искуство.БЕЗБЕДНИ ЗА КОРИСТЕЊЕ : Сите Типови на Кожа.УПОТРЕБА : се Стави една таблета на сливот на 4 L 45-50-степен вода Натопете ги вашите нозе околу 15 минути и да се релаксираат Употреба 2-3 пати неделно, или кога е потребно ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x Пилинг Нога Впие X 1 pack (6pcs).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите