.

.

Holdwell Брзина Електромагнетниот 10-60018-00 компатибилен со Превозникот Transicold Супра Мичман 12V

Holdwell Брзина Електромагнетниот 10-60018-00 компатибилен со Превозникот Transicold Супра Мичман 12V

мислење на клиентот:

DEN 2520.00
Достапност
Во достапна форма

Дел Број : 10-60018-00. Напон : 12 V.Тоа е за замена, а не оригиналниот дел.Но, тоа може да работи добро за вас.Дел Броеви : 10-60018-00 Напон : 12 V Апликација : компатибилен со Превозникот Transicold Супра Мичман.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите