.

.

SPNEC Дрвени Леќата Кутија Леќата Тегла Поставени Дрвени Леќата Шише Зачин и црн Пипер Shaker Сол Shaker Кујна Материјали

SPNEC Дрвени Леќата Кутија Леќата Тегла Поставени Дрвени Леќата Шише Зачин и црн Пипер Shaker Сол Shaker Кујна

мислење на клиентот:

DEN 1924.80
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Леќата Тегла.Материјал : дрво.Билка и Зачин Алатка Тип : Зачин и црн Пипер Shaker.Пренослив и практичен за да се направи полесно чистење.Со лажица покријте е лесно да се преземе и заштедува време и напор. 2 видови на сместување методи може да се адаптира на околината по волја.Rotate 3 видови на нерѓосувачки челик храна-одделение шише капи.Картичка дизајн.Висок бел материјал lead-free стакло bottle Note : актуелната прирачник за мерење на големината може да има некои грешки.Вистинската големина е предмет на вистинскиот производ.Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, боја на сликата може да се разликува малку од реалните на производот.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите