.

.

Simpli-Магија 79308 Нерѓосувачки Челик Сок Брод, Голем, Сребро.

Simpli-Магија 79308 Нерѓосувачки Челик Сок Брод, Голем, Сребро.

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Двојно ѕидови изолирани сад чува сос или млеко топло подолго и останува студена на допир.Голем Капацитет гарантира дека имате доволно топли сосови и сок, кога ќе се забави и семејни оброци со вашите пријатели и семејство, особено на денот на Благодарноста и Божиќна вечера.Најелегантен Сос Стомна на Вашата Маса.Двоен слој од не ' рѓосувачки челик тело и ABS пластика капак и да се справи, контрастот помеѓу сребрена и црна дава елегантен изглед на сок брод.Лесно да се Рефил и се Прелива.На шарки капак може да остане горе, нема потреба да се задржи вашиот прст притискање, направете го тоа лесно да рефил.Тоа, исто така, има широк spout да бидете сигурни дека течноста тече непречено кога фрлаат.Мулти-цел.Голем капацитет сок jug е погодна за секој топла или ладна сос или течност, како сок, пудинг, крем и млеко.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите