.

.

Sizikato 2 парчиња Класичен Чисто Бел Порцелан Лесно се Прелива Сок Сос Брод Creamer Стомна. 3oz

Sizikato 2 парчиња Класичен Чисто Бел Порцелан Лесно се Прелива Сок Сос Брод Creamer Стомна. 3oz

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : висококвалитетен порцелан.Должина : 6 инчи, висина : 3.3 инчи, капацитет : 3oz.Лесен за употреба, трајни и лесни да се чистат.Идеален служат стомна за стек, десерт, леб.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Sizikato 2 парчиња Класичен Чисто Бел Порцелан Лесно се Прелива Сок Сос Брод Creamer Стомна. 3oz.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите