.

.

DEWALT Сина Челик Снимање Нож & Кал Пан Set + FREE БОНУС 6 Нож | 8/10/12-Инчи | Мека Зафат се Справува | DXTT-3-164

DEWALT Сина Челик Снимање Нож & Кал Пан Set + FREE БОНУС 6 Нож | 8/10/12-Инчи | Мека Зафат се Справува | DXTT-3-164

мислење на клиентот:

DEN 1849.92
Достапност
Во достапна форма

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој професионален финиш алатка карактеристики сина челик сечилото.Тоа бара соодветна грижа и чување или ќе ги кородираат/рѓа (види грижи инструкциите во описот подолу).Ако ова се однесува на вас, проверете ги нашите нерѓосувачки челични ножеви!.ПРЕМИУМ СИНА ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО Совршен, прецизни flex за подобра завршница и побрзо апликација стапки.Се одликува со цврсти елоксирани backplate дека е поширок и подебели од конкурентните модели.ЦЕЛОСНА МЕК ЗАФАТ се СПРАВИ со Лесен, удобен и ергономски дизајниран за сите-ден употреба со минимални замор.Стакло армирано најлон јадро.Влијание и растворувач отпорни.Двојно riveted на сечилото користење на не ' рѓосувачки челични навртки.ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ Легура метален чекан крајот за ресетирање base нокти (исто така додава сечилото заштита кога падна).Голем висат дупка.Лесно кора етикета.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА DEWALT Base алатки се изградени за секојдневна употреба од страна на индустријата за професионалци.Тие се исто така поддржани од страна на DEWALT на национално ниво е мрежна услуга.DEWALT Base Рака Алатки се изградени на највисок стандард, дизајнирани и произведени со користење скоро 20 години на текст од професионални finishers.КОМПЛЕТ СОДРЖИНА - 8" Сино Челик Снимање Нож w/ Мека Зафат Рачка - 10" Сини Челик Снимање Нож w/ Мека Зафат Рачка - 12" Сини Челик Снимање Нож w/ Мека Зафат Рачка - 14" Сини Челик Кал Пан - 6" Сини Челик Снимање Нож w/ Мека Зафат Рачка - ВКЛУЧЕНА FREEBLADE ГРИЖА - Сечилото е прекриена со 'рѓа-заштитна laquer за складирање и превозот, ова ќе падне на првата употреба и тие ќе бидат подложни на' рѓа.- По секоја употреба, се мијат темелно и палто со заштитен лубрикант.- Застанете исправени по миењето да им овозможи на водата за капење надвор и нека ножеви се исуши.Ги купите овие DEWALT Рака Алатки и да се споредат за себе.Ние се врати сите на нашите алатки со најдобри гаранции во индустријата и тие се загарантирани за да ги надмине вашите очекувања.Ако поради некоја причина не се согласуваат, се враќа лесно.ПРОИЗВОД WARNINGDEWALT се остри ножеви.Зачувување на вашите ножеви надвор од дофат на деца!ЗА USDEWALT Base алатки се Гарантира Тешко.DEWALT и DEWALT Логото се трговски марки на DEWALT Индустриска Алатка Co., или филијалата и се користи под лиценца од LEVEL5 Алатки, LLC.Жолта/црна боја шема е трговска марка за DEWALT моќ алатки & додатоци.Произведени од страна LEVEL5 Алатки, LLC.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите