.

.

AMENON 70 Инчен Гигант Гумени моторни санки на Снег Sled за Деца, Возрасни, Тешки Снег Цевка со 2 Поправка Закрпи 1 Повлече од Папочната Врвка се Справува со Снег Велосипед?

AMENON 70 Инчен Гигант Гумени моторни санки на Снег Sled за Деца, Возрасни, Тешки Снег Цевка со 2 Поправка Закрпи

мислење на клиентот:

DEN 1343.76
Достапност
Во достапна форма

[ 70 Инчен Гумени моторни санки на Снег Sled Поставите ] Доаѓаат со Гумени моторни санки на Снег Санки, 1 Повлече од Папочната Врвка Јаже, 2 поправка закрпи и 1 лепак.Снег sled Големина на : 70*33*27.5 инч(должина*ширина*висина), имајќи го до 220 кг, доволно голема за двете деца и возрасни.Погоден за 2 Велосипедисти(1 деца и 1 возрасен). [ Стабилна се Справува & Повлече од Папочната Врвка ] Ја крена главата е дизајниран за шофершајбната. 2 Засилен се справува биле додадени на страната на снег sled да се осигура безбедност во текот на лизгање.Дојде со екстра 6.6 ft долго се Повлече од Папочната Врвка Јаже за лесно движење или качување. [ 3 In1 Гумени Пристаништа ] Кој со 2 двојно заклучување гумени пристаништа кои ви нудиме цврсто воздух печат.Снегот sled е поделена на две гумени делови : телото и на дното.Лесно да се надува и разбивам.Еден дел од воздухот нападот нема да влијае врз другиот дел. [ Тешки Материјални ] снегот sled е направен од тешки-должност ПВЦ материјал.На 0,6 мм дебел дното прави тоа трајни и анти-нула на снег.И може да се толерира -25° ниска температура. [ Празник Подароци ] Уникатен дизајн на моторни санки форма и бои.Шарени Подароци Кутија за Пакување, уникатен зимски Празник Божиќ Подароци за вашето семејство и пријатели.Забава за Семејството Зимски Активности.AMENON 70 Инчен гигант забава гумени моторни санки на снег санки со големина 70*33*27.5 инч (L*W*H).Тоа ќе биде одлична идеја и се погодни за родендени Божиќ зима создаваат отворено деца возрасни семејни активности.На надувување моторни санки на снег sled има 2 двокреветни-заклучување на воздухот дупки одделени од горните и долните слоеви, дури и ако една страна, протекување, тоа нема да влијае на друга страна и пространа места нема да се чувствувате преполн дури и ако тоа accommodates две лица.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите