.

.

XIFAMNIY Бебе Зима Облека Грб Romper Outwear Маскирани Footie Дете Доенче Лав Snowsuit

XIFAMNIY Бебе Зима Облека Грб Romper Outwear Маскирани Footie Дете Доенче Лав Snowsuit

мислење на клиентот:

DEN 1127.76
Достапност
Во достапна форма

100% Памук.Патент затворање. 【Високо-квалитетни Материјали】Бебе зимски дебели топло onesies направен од високо-квалитет памук и тројно заклучување температура дизајн : капа,ракавици и чевли (нога дел е поврзан за 3-6 месеци и 6-9 месеци; 9-12 месеци и 12-18 месеци е depatchable.),.Бебето момчиња и девојки грб е удобно и топло да се носат во текот на зимата. 【Уникатен Дизајн】На Xifamniy footie romper маскирани деца jumpsuit со една симпатична лав модел го прави вашето бебе повеќе убави.Еден-парче костим дизајн го прави лесно да се носат.Билатералните патент дизајн го прави лесно да се менуваат пелени.Тоа е најдобар младата едно парче snowsuit за вашето бебе оваа зима. 【Погодна Прилика】На bunting бебе outerwear е погодна за неформални и формални прилики како спиење, домот фустан, birthday (роденден), бебе туш, слика пукаат.Совршен подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, забава и одмор. 【Повеќе бои и големини】Четири различни бои, розова,бела, црвена и сива , дебела зимска pram облека snowsuit за повеќето бебиња.Постојат 4 големини 6-9 месеци 9-12 месец,12-18 месец,18-24 месеци) се достапни.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја големината на табелата во последната слика пред да ја купите. 【100% Задоволство Гаранции】Како квалитет на продавачот, ние сме на чело на секој производ.Ако не сте 100% задоволни со младата едно парче грб, ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад и живот замена на неисправни предмети.Било какви проблеми со објектот, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите