.

.

Takytao Снег Цевка, 47 Гумени Снег Sled за Деца и Возрасни, Тешки Снег Цевки со 2 Рачки, 0.6 мм Дебелина Дното Зима Снег Играчки за Момчиња и Девојчиња Отворено Создаваат (Син?

Takytao Снег Цевка, 47 Гумени Снег Sled за Деца и Возрасни, Тешки Снег Цевки со 2 Рачки, 0.6 мм Дебелина Дното

мислење на клиентот:

DEN 863.76
Достапност
Во достапна форма

❄【Не Rips】-снегот цевка е направен од пристоен одделение издржлив материјал, кој ќе не rip за време плови.Тоа може да се одржи вас и деца слајд надолу по ридот за 800 пати, и тоа функционира добро под екстремно ниски температури, до минус 50℉ степени, и да носат триење добро. ❄【Супер Брзо Лизгање】- Дали сте уморни од лизгање полека?Оваа снег sled карактеристики на нов материјал и помага лизгање брзо, што ќе уживаат создаваат забава во снег.Тоа ќе ви донесе многу забава за деца и возрасни во текот на зимата. ❄【Удобно Седиште】-Гумени снег цевка со 16" удобно седиште, задебелена и мека дното, што ви дава фантастичен создаваат искуство.И вие не мора да се грижите за тоа добивање дупки повеќе!. ❄【Нема Воздух Протекување】-воздушен вентил одговара на повеќето manual (рачно) или електрични пумпи воздух.Покрај тоа, двојно заклучување вентил обезбедува херметички и не дозволувајте воздухот излегуваат во јавноста за време на употреба.Вие сте во можност да го постави во 1 минута и разбивам тоа напор. ❄【Зима Забава за Сите Семејство】- снегот играчка работи за деца и возрасни, може да оди на среќен празник, со сето свое семејство во текот на зимата!Две дополнителни Печ Колекции се вклучени.Тоа е исто така одличен Божиќ/роденден/одмор подарок за децата, семејството и пријателите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите