.

.

CLISPEED Снег Цевка Тешки Замрзнување Отпорни на Надувување Голем Снег Санки со Рачки за Создаваат

CLISPEED Снег Цевка Тешки Замрзнување Отпорни на Надувување Голем Снег Санки со Рачки за Создаваат

мислење на клиентот:

DEN 475.20
Достапност
Во достапна форма

????Тешки Снег Цевка : Нашите снег цевка sled направен од високо-квалитет задебелување на ПВЦ материјал, високо го скрши отпорот, анти-нула, замрзнување-отпорни, не ќе се скрши, без разлика колку се лоши животната средина е. ❄ Ладни Временски услови Третираат : На надувување снег цевки обложени со ладно отпорни на третман да го издржат замрзнување на температура, висока толеранција против ниските температури. ????Зајакната Безбедност на Зголемената се Справува со : Ова гумени снег санки со две трајни зголемена рачки за дополнителна безбедност и маневрирање, и ви овозможува да се сфати и со ракавици. ????Лесен Транспорт и Deflating : Безбедност на инфлацијата вентил за издржливи и долготрајни употреба, Нема Истекување.Пумпата не се вклучени.Масна дното за максимална брзина & издржливост, уживаат снег забава со вашето семејство или пријатели. ????Најдобар Подарок Идеи : Екстра големи 47-инчен снег цевки.Совршен подарок за секое давање на подарок повод и е сигурен да се ужива од страна на снег љубители на сите возрасти.Совршен за создаваат надолу снежните планини во оваа зима со нашите гумени снег цевка.Оние луѓе кои сакаат зимски активности на отворено или играње снегот не може да го пропушти овој гумени снег цевка!Снегот цевка направена од ултра заштита на животната средина ПВЦ и одлични карактеристики шевовите техника.Исто така обложени со ладно отпорни на третман да го издржат замрзнување температури.Замислете што ќе се игра снег игри со семејството или пријатели на одмор, ќе се задржи многу среќни и незаборавни искуства по добивање на оваа возбудлива отворено зима игра снабдување.Не грижете се за тоа како да ја зачувате голем снег цевка санки, можете слободно да се надува и разбивам тоа според вашите вистински потреби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите