.

.

BWWNBY Зима Снег Цевка, Тешки Гумени Снег Цевка Sled за Деца и Возрасни, Снег Играчки за Спорт, Забава 47 инчи(Ѕвезденото Небо)

BWWNBY Зима Снег Цевка, Тешки Гумени Снег Цевка Sled за Деца и Возрасни, Снег Играчки за Спорт, Забава 47 инчи(Ѕвезденото

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

ПВЦ материјал : Изработени од еколошки, влијание-отпорни ПВЦ со дебелина од 0.02 ", на дното и страните се високо отпорна на триење, облека, испакнатини и различни површини.Брзо Инфлација и Дефлација : Двојно заклучување на вентил за да се гарантира дека печатот е херметички.Лесно да се надува и разбивам во 1 дупка па воздухот не е објавен кога се обидуваат да го затвори капакот.Кога ќе разбивам тоа, големите отворање deflates брзо.Погоден за : Погодни за зимски спортови, како скијање, уметничко лизгање и снег игри.Совршен подарок за секој подарок-дава повод и да е сигурно да се ужива од страна на снег љубовници.На Надувување Снег Цевка : Со 47-инчен дијаметар, нашите снег цевка може лесно поддршка двојно луѓе (родител и дете) или две деца во исто време.Уживате во среќни зима.Безбедност Рачки : Цврсти рачки се направи безбедно место кога цевки.Ние се подобри земи рачки на нашите снег цевка, двојно го зајакна земи рачки, што го прави повеќе издржливи, повеќе здрав, избегнување на проблемот на лесно да раскинат со силно влечење на сила.ПВЦ материјал : Изработени од еколошки, влијание-отпорни ПВЦ со дебелина од 0.02 ", на дното и страните се високо отпорна на триење, облека, испакнатини и различни површини.На Надувување Снег Цевка : Со 47-инчен дијаметар, нашите снег цевка може лесно поддршка двојно луѓе (родител и дете) или две деца во исто време.Уживате во среќни зима.Брзо Инфлација и Дефлација : Двојно заклучување на вентил за да се гарантира дека печатот е херметички.Лесно да се надува и разбивам во 1 дупка па воздухот не е објавен кога се обидуваат да го затвори капакот.Кога ќе разбивам тоа, големите отворање deflates брзо.Безбедност Рачки : Цврсти рачки се направи безбедно место кога цевки.Ние се подобри земи рачки на нашите снег цевка, двојно го зајакна земи рачки, што го прави повеќе издржливи, повеќе здрав, избегнување на проблемот на лесно да раскинат со силно влечење на сила.Погоден за : Погодни за зимски спортови, како скијање, уметничко лизгање и снег игри.Совршен подарок за секој подарок-дава повод и да е сигурно да се ужива од страна на снег љубовници.Карактеристики : Материјал : PVCColor : Blue Size(за) : кол : 120cm/47.2 инчи,дебелина : 0.45 mm/0.02 inch Package се Вклучени : 1pc x Гумени Снег Tube Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите