.

.

Hubbell HCMS02120 Мини-Брз Женски Права Приклучок, 2 Пол, 16/2 Жица, 20' Долго

Hubbell HCMS02120 Мини-Брз Женски Права Приклучок, 2 Пол, 16/2 Жица, 20' Долго

мислење на клиентот:

DEN 198.96
Достапност
Во достапна форма

Примена : Брз Поврзете/Исклучите Сигналот и Контрола.Пакет Димензии : 2.54 H x 18.034 L x 20.828 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.612 килограми.Земја на Потекло : сад.Мини-Брзо, Женски Права Приклучокот, 2 P 16/2 20'.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите