.

.

Глобална Верзија М4 Бенд Smart Watch Wristband Amoled Bluetooth Водоотпорен Види Wholesales и Droshipping Црна

Глобална Верзија М4 Бенд Smart Watch Wristband Amoled Bluetooth Водоотпорен Види Wholesales и Droshipping Црна

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

❥(^_-)Високо-квалитетни материјали-направен од високо-квалитетни материјали, кожа-пријателски, мазна и водоотпорен.Умерена дебелина, не е лесно да се деформира.Меки и удобни за носење.Кога ќе го носат на вашиот зглоб, ќе може точно да се каже колку тоа се чувствува. ❥(^_- ) Лесен за инсталација и отстранување-многу лесно да го инсталирате или отстраните, откако ќе се поврзете на вашиот smart watch tracker, може да се поправи го гледате на вашиот види во секое време, насекаде.Тоа секогаш добро функционира. ❥(^_-)Лесен и пот-доказ-креирајте некој спортски изглед.Комфорни и издржливи. ❥(^_-)Модерен стил, погоден за секојдневна употреба-ги прават луѓето око-фаќање, светли бои.Тоа може да бидат заменети со различни облека, и исто така можете да ја смените бојата на рака според вашиот фустан, секојдневно расположение и рекреативни активности, погоден за многу наврати.Класичен и стилски дизајн, исто така ја нагласува вашиот личен стил. ❥(^_-)Фитнес Тракер-точно да се следи и да ги синхронизирате вашите чекори, растојанието се пресели, калории изгори, и активно време на мобилен стан.Поддршка на повеќе спортски начини, вклучувајќи одење, трчање, велосипедизам, скокнеш, бадминтон и пинг-понг.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите