.

.

Smartwatches Розово Злато Smart Watch Дами Фитнес Тракер Спортски Паметни Часовници за Жени отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Здравје се Следи Pedometer Чекор Контра Водоотп?

Smartwatches Розово Злато Smart Watch Дами Фитнес Тракер Спортски Паметни Часовници за Жени отчукувањата на

мислење на клиентот:

DEN 887.76
Достапност
Во достапна форма

【Модни Луксузни Smart Watch】Дами луксузни модни нараквици,со исклучителна пакување, кутии,најдобрите подароци за дами.Челик појас не е лесно да ' рѓа,и виткање тока е лесно да се работи.Вие сте најголем модерен човек како носи тоа. 【Истражуваат Повеќе Спортски Сцени со IP67 】 Вграден во повеќе спортски начини, може да ви помогне да фитнес : Одење / Работи / Искачување/ Велосипедизам.Можете да снимате и да видите реално-време на податоци за време на вежбање.САМО Ветер и Сензација , но не и дожд или потопување.Ве молиме не притиснете било копчиња подводни.Исто така, избегнувајте да го користите во екстремно високи или студени температури. 【Smart Потсетник】По поврзување на вашиот телефон и smart watch Bluetooth, smart watch ќе вибрираат да ве потсетам, на дојдовните повици, СМС и СНС пораки (Facebook, Twitter, Instagram, Skype, Whatsapp, Скопје, Гласник, итн.) Без телефонски повици или текстуални пораки ќе бидат загубени. 【Далечински управувач за камера】 лесно Можете да фотографирате од занишан вашата рака кога ќе внесете камерата интерфејс за на мобилен телефон СТАН и снимање секој прекрасен момент. 【Вашиот Мултифункционален Фитнес Придружник】Smart watch карактеристики со многу практични функции, како што се јавам reminder (потсетник), stopwatch (стоперка), тајмер,pedometer,калории,Аларм/лекови/состанок/sedentary/пијат потсетување,отчукувањата на срцето/на спиењето/крвен притисок монитор,се најде телефон/нараквица,мулти спорт,далечински камера.Тоа е компатибилен со паметни телефони на Андроид 4.4 / i OS 8.0 и погоре системи , и Bluetooth 4.0 и погоре.Предупредување : Консултирајте се со вашиот лекар пред да започнете нова програма за вежбање.Smartwatches, иако тие можат да го следат вашето реално време динамичен отчукувањата на срцето и крвниот притисок на вредности, не треба да се користи за било какви медицински цели, тие се само наменети да им помогнат на луѓето да живеат поздрав живот, не заборавајте да се консултирате со вашиот лекар пред секое вежбање и исхрана програма.Ip67 фитнес види е IP67, така да не треба да се биде внимателен на вода.Не во топла вода или rainning (Забелешка : тоа не може да го пратите вашиот пливање податоци)Мулти UIMulti UI Може да Choose Multi Sports Running,пешачење,велосипедизам,качување,фудбал,кошарка,batminton,итн.И точно може да се евидентираат сите-ден активности, како чекори, растојание, калории изгори, милји одеше, активни минути, спиење статус и повеќе.Останете мотивирани во текот на целиот ден!Sedentary Reminder Stand нагоре по седи за долго време.Функцијата на sedentary потсетник обрнува внимание да proctect вашиот здравје.Отчукувањата на срцето Monitor Your здравјето на срцето се брои!Тоа им помага да се знае срцето статус подобро за време на вежбање.Smart watch tracker следи срцето 24/7, обезбедување на вас со сите-дневна нега.Крвен Притисок Monitor Advanced крвен притисок следење ви помага да се направи прилагодување на времето на вашиот начин на живот и тренингот.Пакет Include Smart Watch*1,Види Кутија*1,Полнач*1,Прирачник*1,Метар прилагодувач*1.Убаво спакуван, најдобриот подарок за пријатели и роднини.Како Да Се Прилагоди На Band1.Извади боби pin од usingthe tool2.Полетување на синџир на честички toadjust на length3.Стави pin се врати на chain4.Заврши прилагодување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите