.

.

Smart Watch за Android и iOS Телефони,Паметни Часовници за Мажи Жени,1.3 на Екранот на Допир, Bluetooth Часовници,IP68 Водоотпорен,Активност Тракер со отчукувањата на Срцето Следи Сп?

Smart Watch за Android и iOS Телефони,Паметни Часовници за Мажи Жени,1.3 на Екранот на Допир, Bluetooth Часовници,IP68

мислење на клиентот:

DEN 1118.40
Достапност
Во достапна форма

(Smartwatch за Мажи Жени) 1.3-Инчен круг IPS екран осетлив на допир smart watch, со Користење на високо-крај чаша полна боја на екран, стилски елоксирани алуминиумски + нерѓосувачки челик види тело, со шарени силиконска лента за удобност и стил.стилови на dial дизајн, Погоден за мажите и жените ,за бизнисот и спортот. (Smart watch за i Phone и Android Телефон)- Компатибилен со повеќето i OS 9.0 и Андроид 4.4 над паметни телефони за да се добие повик, текст, календар и smartphone стан известувања кога вашиот телефон е во близина. (IP68 Водоотпорен Fitness Watch & 15 Дена траење на Батеријата )паметни часовници е дизајниран со IP68 водоотпорен оценка,која, па можете да го носат на вашиот види во туш, базен и пошироко.Тоа трае само 2hours да ја полните и може да се користи за до 5-7 дена со времето на мирување од 15 дена. (Мулти-функција) отчукувањата на Срцето и спиење монитор, на крвниот притисок функција, pedometer, калории, растојание, порака и повик за потсетување, аларм, sedentary потсетување, далечински камера и музика контрола,IP68 водоотпорен. (Не Пропуштајте Важни Известувања)Со bluetooth конекција ќе го задржи вашиот паметен телефон и smartwatch поврзани едни со други.Ги добиете сите вашиот дојдовен повик и известувања за порака, како што се Facebook, Whats App, Instagram и сл.на вашиот часовник.Клучните Карактеристики се : Фитнес Види со Целосна Допир Екран во Боја : Најновите HD екран во боја,лесно контрола со чувствителен на допир екран IP68 Водоотпорен Фитнес Тракер : IP68waterproof стандард,можете да го носат кога пливање (не може да се патеката пливање податоци) Pedometer Види : Приказ чекори, калории, растојание, отчукувањата на срцето, темпото и време траење на Спиење Следи Види : Автоматски ги следи и анализира спиење квалитет, Smart Watch со Сигнали : Прима сигнали од повик,sms, e-mail,календар, итн.Супер Големи Батерија : Една целосна наполнетост може да ги поддржи 5-7 дена од употреба Спецификации : Материјал : TPU Полнење Време : 2 часа Работно Време : 5-7 дена капацитетот на Батеријата : 110m Ah Екран : 1.3" екран во боја Полнење метод : УБС адсорпција полнење метод Боја : Црна,сива,сина,зелена,сребро Работата : еден допир, да се подигне на зглобот за да заличи на екранот Стан оперативен систем : IOS9.0 или погоре, Андроид 4.4 или над 1 х Smart Watch 1 x Полнење Кабел 1 x Упатството за Корисникот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите