.

.

Smart Watch за Андроид Телефони iOS Телефони отчукувањата на Срцето Следи Ултра Тенок Smartwatch Фитнес Тракер со Крвниот Притисок Порака Потсетник Pedometer Калории Контра Види ?

Smart Watch за Андроид Телефони iOS Телефони отчукувањата на Срцето Следи Ултра Тенок Smartwatch Фитнес Тракер

мислење на клиентот:

DEN 1103.76
Достапност
Во достапна форма

【Лесно Smart Watch】дебелината е само 10мм(0.39"),вие нема да почувствувате тешка кога се носи тоа.1.28-инчен full екран на допир со метална види случај,погоден за секоја прилика и спорт,вежбање потење е полесно да се справи.Повеќе режим UI страници може да се префрли во секое време. 【Smart Watch со отчукувањата на Срцето Следи】отчукувањата на Срцето следи и крвен притисок може да ви помогне брзо да се следи и разбере вашето тело статус,во реално време може да биде синхронизиран на СТАН. 【Уживаат Вежба】Вграден во повеќе вежбање режими,кога вежбате,вклучете го соодветниот вежбање режим,да се пресмета калории потрошувачка,ајде да го направите вашиот сопствен тренингот план за вашето здравје цели. 【Живот Асистент】Дојдовен повик,порака вибрира потсетување,инстант прикаже известување,но, исто така, да одбие да одговори на телефон,на нови преносни асистент,навистина не треба да се земе телефонот. 【IP67 Водоотпорен&Долго траење на Батеријата】IP67 Водоотпорен,може да се користи нормално во сцени како што се миење раце/облачно/Пливање.Долго траење на батеријата,за 5 дена се искористи времето и 15 дена за време на мирување,поддржува i OS 9.0 и погоре,Андроид 5.0 и над паметни телефони(не за КОМПЈУТЕР, i Pad или Таблет компјутер).На секое прашање,контактирајте со нас слободно.Fitness Watch*1. Полнење Линија*1. Види Оригиналната Кутија*1. Прирачник За Корисникот*1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите