.

.

XYJ Сонда Мулти-Функционални Smart Watch, 1.3-Инчен Full Touch Screen Водоотпорен 300Mah Мулти-Спортски Режим на отчукувањата на Срцето на Крвниот Притисок,Жолта (Боја : Жолта)

XYJ Сонда Мулти-Функционални Smart Watch, 1.3-Инчен Full Touch Screen Водоотпорен 300Mah Мулти-Спортски Режим

мислење на клиентот:

DEN 4808.40
Достапност
Во достапна форма

[1.3 инчен Full круг LCD голема големина IPS екран]smart watch со 1.3 инчен Full круг LCD голема големина IPS екран, full голем екран и повеќе прекрасни, повеќе погодно. [Компатибилен со i OS и Android телефони]Поддршка i OS 9.0 или погоре, Андроид 4.4 или погоре, поддршка за Bluetooth 4.2. [Мулти Спорт Режими]Трчање, Одење, Качување, Пешачење, Возење, Скокнеш, Пинг-понг, Кошарка, Бадминтон и Фудбал режими се поддржани од страна на фитнес тракер. [Вашите Лични Здравствени Менаџер]реално време отчукувањата на срцето следи држи 24 часа снимање на вашиот отчукувањата на срцето автоматски.И отчукувањата на срцето аларм функција, овие податоци ќе им помогнам да водат здрав живот. [СТАН притисни за известување reminder]Овозможи Известување на двете Стан и вашиот телефон со цел да се Smart watch не почне да вибрира како предупредување вас на вашите дојдовни известувања. [1.3 инчен Full круг LCD голема големина IPS екран]smart watch со 1.3 инчен Full круг LCD голема големина IPS екран, full голем екран и повеќе прекрасни, повеќе погодно.[Компатибилен со i OS и Android телефони]Поддршка i OS 9.0 или погоре, Андроид 4.4 или погоре, поддршка за Bluetooth 4.2.[Мулти Спорт Режими]Трчање, Одење, Качување, Пешачење, Возење, Скокнеш, Пинг-понг, Кошарка, Бадминтон и Фудбал режими се поддржани од страна на фитнес тракер. [Вашите Лични Здравствени Менаџер]реално време отчукувањата на срцето следи држи 24 часа снимање на вашиот отчукувањата на срцето автоматски.И отчукувањата на срцето аларм функција, овие податоци ќе им помогнам да водат здрав живот.[СТАН притисни за известување reminder]Овозможи Известување на двете Стан и вашиот телефон со цел да се Smart watch не почне да вибрира како предупредување вас на вашите дојдовни известувања.Чипсет Бр.:NRF52832 Resolution:240*240 G-Сензор:БОШ BMA421 Полнење клип:Магнетни УБС 1pc Weight:49g Dimension (mm):48.5*48.5*13.5 Мултифункционален : Дишење вежба,Pedometer,Музика Контрола,Брз Поглед,Известувања за потсетување,мулти-јазик.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите