.

.

Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm Мека TPU Браник (Без Екран Заштитник) Школка Покрие Лицето Guard Бендови Додатоци (8-Pack-2, 45mm)

Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm Мека TPU Браник (Без Екран Заштитник) Школка Покрие Лицето

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ - случај компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 41mm&45mm. ( Ве молиме изберете ја точната големина ви треба : 41mm/ 45mm ).КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - браник е изработен од мека на КОМПЈУТЕР материјал, шок и судрат отпорни, заштита Галакси Watch 3 smartwatch од прашина, гребнатини и оштетување кога ќе го направите на секојдневните активности.ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS - случај дизајниран со прецизни, cutouts, специјално дизајниран за Галакси Види 3. Тоа е флексибилен и лесен за инсталација, не е лесно да се падне, цврсто се вклопува со вашиот smartwatch.ПРИЈАТЕЛСКИ ДИЗАЈН - Овој заштитник случај е различен од сите околу покрие случај, нема екран заштитник.Мазна на допир чувство и совршено се вклопуваат, ви донесе удобно искуство.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА - Ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт - O-KS НИ Продавница.Ние ќе се обезбеди задоволително решение за вас.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви благодариме за вашата поддршка.Случај само компатибилни со Samsung Galaxy Watch 3 41mm/45mm.Материјал : Мека TPU материјал(нема екран заштитник), мека и светлина, отпорен на гребење.Карактеристики : Светлина и дише, не додадете дел, затоа зачувување на естетска привлечност на штрек случај при обезбедување на заштита.нема лесно деформација и губење на бојата, воздушен балон за слободни, Мазна на допир чувство и совршено се вклопуваат, да ви даде удобно искуство.По-продажбата на : Доколку имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт - O-KS продавница.Ние ќе се обезбеди задоволително решение за вас.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви благодариме за вашата поддршка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите