.

.

DABAOZA Bling Случај со Екран Заштитник Компатибилен за Apple Види 44mm, [2 Pack] Bling Кристал Калено Стакло Заштитна Дијаманти Кристал Покритие за iWatch SE/Серија 6/5/4 (44mm,Јасно+Шарени

DABAOZA Bling Случај со Екран Заштитник Компатибилен за Apple Види 44mm, [2 Pack] Bling Кристал Калено Стакло

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

[Компатибилни Модели] : ве Молиме проверете ја вашата види модел внимателно пред да нарачате.Оваа bling види екран заштитник совршено се вклопува компатибилен за Apple Види 44mm Случај Серија 6/5/4. [Watch Заштита] : Ова компатибилен bling apple види 44mm случај опфаќа екранот и криви рабовите, со што може да се заштити вашиот види од гребнатини и пад е добро полиран, се спротивстави секојдневно носење и кинење. [Светла и Атрактивен] : Премиум луксузни дијамант цврсто инкрустирани на случај рамка на iwatch 44mm лицето и прават тоа шармантна , кристално кристал нема да падне лесно. [Удобен и Практичен] : Лесно да се инсталира и да се отстрани овој 44mm iwatch браник, точни дупки cutouts пристап до сите контроли и сензори, фирма и не е лесно да падне.Не треба да се преземе во случај на исклучување на полнење и лесен пристап до сите функции. [DABAOZA Услуга] : Доколку имате било каков проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС без двоумење преку Dabaoza продавница.Ние ќе навремено да се реши ова прашање за вас со најдобра услуга.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите