.

.

DABAOZA Bling Случај со Екран Заштитник Компатибилен за Apple Види 40mm, [2 Pack] Bling Кристал Калено Стакло Целосна Заштитна Дијаманти Кристал Покритие за iWatch SE/Серија 6/5/4 (40mm,Јасн

DABAOZA Bling Случај со Екран Заштитник Компатибилен за Apple Види 40mm, [2 Pack] Bling Кристал Калено Стакло

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

[Компатибилни Модели] : ве Молиме проверете ја вашата види модел внимателно пред да нарачате.Оваа bling види случај се вклопуваат совршено компатибилни за Apple Види 40mm Случај SE/ Серија 6/5/4. [Watch Заштита] : Ова компатибилен bling apple види 40mm случај опфаќа екранот и криви рабовите, со што може да се заштити вашиот види од гребнатини и пад е добро полиран, се спротивстави секојдневно носење и кинење. [Светла и Атрактивен] : Премиум луксузни дијамант цврсто инкрустирани на случај рамка на iwatch лицето и прават тоа шармантна , кристално кристал нема да падне лесно. [Удобен и Практичен] : Лесно да се инсталира и да се отстрани овој 40mm iwatch браник, точни дупки cutouts пристап до сите контроли и сензори, фирма и не е лесно да падне.Не треба да се преземе во случај на исклучување на полнење и лесен пристап до сите функции.Ако имате било каков проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС без двоумење преку одговарање на оваа е-маил.Ние ќе навремено да се реши ова прашање за вас со најдобра услуга.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите