.

.

XIUXIU RainYun Мода Шупливи Надвор Дизајн Врежан Случај Компатибилен со Apple Види SE Покрие Серија 6 5 4 3 Жени Дијамант Бакар Браник 40mm 44mm 38mm 42mm Пред Стакло : Нула Доказ Минера?

XIUXIU RainYun Мода Шупливи Надвор Дизајн Врежан Случај Компатибилен со Apple Види SE Покрие Серија 6 5 4 3

мислење на клиентот:

DEN 624.00
Достапност
Во достапна форма

Случај материјал : Полиран 316 L не ' рѓосувачки челик случај со Позлата 18 KY златна боја.Пристап до сите копчиња и пристаништа, без отстранување на случај.Само рамка браник,.нема екран на поклопецот.Пристап до сите копчиња и пристаништа, без отстранување на case Only рамка браник, нема екран на поклопецот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите