.

.

Одговара за Samsung Галакси Види Active2 40mm/44mm Види Бендови, Garmin Vivoactive 3 Бендови, 20mm Брзо Ослободување на Силиконски Бенд Ремени Wristbands за Ticwatch C2 (Црна), small (Мала)

Одговара за Samsung Галакси Види Active2 40mm/44mm Види Бендови, Garmin Vivoactive 3 Бендови, 20mm Брзо Ослободување

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со Samsung Galaxy Активни Види 40mm, Галакси Види Active2 40mm/44mm, Галакси Види 42mm, Опрема S2 Класичен, Опрема за Спорт, Garmin Vivoactive 3, Vivomove ЧАС, Forerunner 645, Forerunner 245, Vivomove, Tic Watch C2 Оникс, Tic Watch C2 Платина, Amazfit BIP, и други smartwatchs со 20mm бенд ширина.НЕ ОДГОВАРА за Samsung Галакси Види 46mm, Tic Watch C2 Розово Злато, Samsung Опрема S3 Граница. [Премиум Силикони Материјали] Трајни и меки силиконски материјали, го прави овој силикони види чувствувам многу удобно да се носат, случајно и издржливост; Прилагодливи Безбедна Wristband : Мали за 5.12"-7.88" (130mm-200mm) зглоб, Големи за 6.69"-8.66" (170mm-220mm) зглоб. [Лесно да се инсталира и прилагодливи] Брзо Ослободување дизајн го прави лесно да се инсталира и да ги отстраните.Едноставно слајд брзо ослободување knob со прст, а потоа ќе може да ја заврши замена.Нема алатка е потребно.Дајте му на вашиот види нов изглед во секунди. [Подарок Избор] Совршен за голем дар избор за Свадба, Роденден, Валентин' ден, Мајчината ден, Божиќ, Денот на Благодарноста итн.Тоа е исто така добра за повеќето прилики, како што се работа, шопинг, роденден датум, итн. [Доживотна Гаранција] 1 година гаранција за замена или целосна наплата без да се вратите на оваа 20mm замена бендови.Било каков проблем, ве молиме контактирајте hengkang услуги на Клиентите преку е-маил.Компатибилни модели : Компатибилен со Samsung Galaxy Види Активни (40mm) СМ-R500 Компатибилен со Samsung Galaxy Види Активен 2 40mm& 44mm Компатибилен со Samsung Galaxy Види 42mm (СМ-R810/СМ-R815) Компатибилен со Garmin Forerunner 645 Музика Компатибилен со Garmin Forerunner 645 Компатибилен со Garmin vivomove HR спорт Компатибилен со Garmin vivomove Компатибилен со Garmin vivoactive 3 Компатибилен со Garmin vivoactive 3 Музика Компатибилен со Garmin Forerunner 245 Музика Компатибилен со Garmin Forerunner 245 Компатибилен со Misfit пареа Компатибилен со Песочни време круг Компатибилен со Amazfit Bip /Amazfit GTR 42mm (1909) кој е Компатибилен со Samsung опрема спорт/ Опрема S2 класичен СМ-R732 Компатибилен со Suunto 3 Фитнес Компатибилен со Huawei 2 види Компатибилен со Мото 360 2 42mm Мажите Компатибилен со Ticwatch E, Ticwatch 2, Tic Watch C2 Оникс, Tic Watch C2 Platinum Компатибилен со SEIKO SNDC87 PD Компатибилен со Фосилни П Gazer Компатибилен со DW (Даниел Велингтон 40mm) Компатибилен со Бредли Часовници Компатибилен со Withings Челик HR 40mm Компатибилен со Сите Часовници со 20mm Широк Повлечи (И Паметни и Традиционалните Часовници).Answer : ___________________________ Note : НЕ се ВКЛОПУВААТ Samsung Опрема S2 СМ-R720 / СМ-R730 smart watch.Пакет се Вклучени : /b> 1 Pcs 20mm Силикони Брзо Ослободување Види Бенд.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите