.

.

Еластична Бенд Компатибилен со Apple Види, Scrunchie Водат Wristbands Хривнија Јамка Спорт Замена Рака за iWatch SE 6 5 4 3 2 1, Мажи, Жени, Сива, 38/40mm, S

Еластична Бенд Компатибилен со Apple Види, Scrunchie Водат Wristbands Хривнија Јамка Спорт Замена Рака за iWatch

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Големина : Однесуваат на нашиот големината на табелата за да бидете сигурни дека ќе добиете соодветен рака.Земете удобно мерење (не премногу тесни и не е премногу лабава).Компатибилни Модели : 38/40mm големина е направен за 38mm и 40mm apple iwatch, 42/44mm големина е направен за 42mm и 44mm apple iwatch.Само бендови, не се види.Лесни & Удобно : Брусен еластична најлон го прави тоа толку многу поудобно да се носат.Само се водат над вашата рака и слајд на вашиот зглоб за сит, сигурно одговара.Лесно да се повлече и исклучување во салата, канцеларија, и по-страна.Дизајн : Тока слободни.Вез за шиење изгледа подобро и посилно.Машина перат.Гаранција : 30 дена гаранција за враќање на парите.Не двоумете се да не контактирате доколку имате било каков проблем.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите