.

.

CJBROES Замена Кожа Види Бенд, Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Fitbit Смисла на Wristband Хривнија Додаток - Цвеќиња, Лисја

CJBROES Замена Кожа Види Бенд, Компатибилен со Fitbit Обратно 3 и Fitbit Смисла на Wristband Хривнија Додаток

мислење на клиентот:

DEN 1269.60
Достапност
Во достапна форма

Замена види бенд компатибилен со Fitbit Обратно & Fitbit Смисла.Достапни се Вклопува зглоб големина од 5.3" - 7.6".Направен од висок квалитет на СТП кожа мека и еластична,Стилски и удобно.Лесно и директно инсталирање и размена со нерѓосувачки челик затворач и 2 Адаптери.Постојат различни модели за уникатен вкус.Еден подарок идеја за лице за време на свадба, забава, роденден, годишнина,божиќ.Замена Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла и Fitbit Обратно 3.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите