.

.

Chofit Bling Бендови Компатибилен со Amazfit GTS/GTS2/GTS 2 мини за Жените, Замена на Метал Хривнија Кристал Jewlery Wristband за Amazfit Bip Smartwatch (Розово злато)

Chofit Bling Бендови Компатибилен со Amazfit GTS/GTS2/GTS 2 мини за Жените, Замена на Метал Хривнија Кристал

мислење на клиентот:

DEN 335.52
Достапност
Во достапна форма

Компатибилност : се Вклопува сите 20mm види модели, овие замена бендови Компатибилност.Meatl бенд Компатибилен со Huawei Види GT2 42mm/Samsung Галакси Види Активен 2 40mm 44mm/Галакси Види Активни 40mm/Галакси Види 42mm Smart Watch.Компатибилност : Meatl бенд Компатибилен со Amazfit GTS/Amazfit GTR 42 MM/ Amazfit GTS 2/Amazfit GTS 2e/Amazfit GTS 2 мини Smart Watch.Се вклопува 5.5"-8.0"врвката за околу големината, погоден за повеќето зглоб, слободни прилагодлива должина што ќе може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Стилски Луксузен : Овие супер лесен и кожата пријателски види бендови ќе бидете сигурни дека да се претвори некои глави со тоа е уникатен и стилски дизајн.За да одговара на различни бирање на се Види, ние дизајниравме 4 бои за да изберете од.Висок Квалитет на Метал : Лесен и удобен метал материјал, добро полиран и прецизно направена, пот-доказ, робусни да ги користите.Се обезбеди Удобен : Виткање затворач, овозможува едноставно ракување и безбедност.За да се спречи малку knob на пролетта pin од кршење, ние зајакне врската околу малку knob со лемење.Компатибилност : се Вклопува сите 20mm види модели, овие замена бендови Компатибилност : Meatl бенд Компатибилен со Huawei Види GT2 42mm Compatible со Samsung Galaxy Види Активен 2 40mm 44mm Compatible со Галакси се Види Активни 40mm Compatible со Галакси се Види 42mm Компатибилен со Amazfit GTSCompatible со Amazfit GTR 42 MMCompatible со Amazfit GTS 2 Compatible со Amazfit GTS 2e Compatible со Amazfit GTS 2 мини-24 часа во текот на Брз Одговор Услуга : ве Молиме слободно контактирајте со нас ако има некој друг проблем, ние сме секогаш стои од страна да ви помогне.Пакет Комбинација : 1 x Накит Види Бенд,1 x Алатка , 1 x Оперативниот Настава.( Види Не Се Вклучени.) ].

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите