.

.

Mesime Компатибилен со Apple Види Бенд 42mm Случај со Жените, Накит Замена Метал Бенд Wristband Рака со 2-Pack Bling PC Заштитна Маска за iWatch Серија 3/2/1 (Сребро)

Mesime Компатибилен со Apple Види Бенд 42mm Случај со Жените, Накит Замена Метал Бенд Wristband Рака со 2-Pack

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

❤Компатибилен со Apple Види Серија 3/2/1 (42mm); [i WATCH НЕ се ВКЛУЧЕНИ].Погоден за 5.1-7.8 инчен зглобовите. ❤Убава Накит Синџир Дизајн : Рака-наместете 44 светкавиот надгради јасно кубни циркони камења на секоја страна, да ви донесе екстремни сјајот искуство, како и да одговараат истите атрактивни bling заштитни случај, кој dressy вашиот види луксузен и елегантен. ❤Премиум Материјал : види бендот е составен од супериорен во однос на метал, со добро полирање и мазна синџир линија дизајн, кои ги види бендот нема остри рабови, вода/пот-доказ, стабилна и удобен за носење.На bling PC случај е направен од премиум поликарбонат, без деформација и забите, ги штити i Watch и околу рабовите од удари или гребење[Забелешка : Екран заштитник НЕ се вклучени]. ❤Лесно да се прилагоди : бендот доаѓа со надградена ре-големината алатка и јасни инструкции, можете лесно може да се отстрани екстра линкови за watch бендот да се вклопи во вашиот зглоб совршено.На PC случаи со Прецизна Cutouts за функционални копчиња и пристаништа, можете лесно брзо и полетување на случај, не влијае на бендот вметнување или се види полнење. ❤18 месеци гаранција : Безусловно реконструкција или повторно да ја прати со било какви проблеми со квалитетот, живот-за време на пријателски услуги на клиентите.Она што ќе добиете за : 1*Светкавиот watch band + 2*Bling види заштитни случај + + 1* отстранување алатка + 1 *прирачник за Корисникот.Накит Стилски Замена Бенд + Bling Заштитни Случај Компатибилен за i Watch 42mm Серија 3 2 1 Облекување Вашиот Уникатен Стил се Види во секое време и Anywhere Pretty Накит Синџир Дизајн : Рака-наместете 88 светкавиот надгради јасно кубни циркони камења, донесе на екстремни сјајот искуство!Удобен : Опремен со Целосен Сет на Алатки и Јасни Инструкции за Инсталација кои ги држат бендот лесно да се инсталира и да ги отстраните.100% Задоволството И РИЗИК БЕСПЛАТНО Warranty18 месеци бесплатна замена или целосна наплата без return If ставката што сте ја добиле со неисправна на било кој начин во текот на гаранција, ве молиме порака ни за слободни замена или рефундирање без да се вратат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите