.

.

OULUCCI Нерѓосувачки Челик Бенд Компатибилен Apple Види Бенд 42mm 44mm 45mm Жените Iwatch SE Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2 1 Додатоци Метал Wristband X-Линк Спорт Р?

OULUCCI Нерѓосувачки Челик Бенд Компатибилен Apple Види Бенд 42mm 44mm 45mm Жените Iwatch SE Серија 7, Серија

мислење на клиентот:

DEN 405.60
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, метални не ефтин цинк или алуминиум легура направи елегантни секојдневен придружник.Погоден за 5.5-8.0 инчен зглобовите.Дизајн : Тенок и елегантен, како надополнување на тенки рачниот зглоб, на оваа Apple Види бенд 42mm е поставена со rhinestones дека искра.Iwatch бендови 38mm женска ќе им даде на вашиот изглед голем поттик со својот тенок и грациозен изглед.ЛЕСНО ДА ја промените големината : Пет виткање clasps во секој бенд значи совршено се вклопуваат за максимална удобност.Едноставно отстранување на виткање затворач за да ја промените големината на бендот, без алатки потребни!.Компатибилност : се Вклопува во сите Apple Види модели вклучувајќи Apple Види бенд 42mm/44mm Серија 4(2018) Серија 3 (2017), Серија 2 (2016 година), и Серија 1 (2015) што го прави одличен подарок за Apple Види љубовници.УЖИВАЈТЕ во 100% РИЗИК ШОПИНГ ИСКУСТВО : Ако не сте апсолутно воодушевени со нашиот премиум Apple види бенд, само контактирајте со нас и ние ќе издаде брза замена или целосно рефундирање на вашите пари, на лице место!Без прашања праша!. 1 x OULUCCI Метал Apple Види Бенд за 38mm(40mm) или 42mm (44mm). 1 x Прирачник за Корисникот.Врвен квалитет, од нерѓосувачки Челик со стилски супериорен изработка.High-tech површина види рака одговара на вашиот уред и да се чувствува удобно на вашиот зглоб.Убаво завршувањето премија од нерѓосувачки челик, метални карактеристики луксуз, грациозност, елеганција & издржливост.Персоналните во дизајнот и деликатна во изработка.Површина полирање лекување на процесот, нудејќи им на домот сјај и изглед.Материјалот е лесен и удобен за сите-ден се носат, и тоа се развива една убава патина како ќе го користите.Одличен подарок за вашите пријатели или роднини на роденден / Божиќ.Тенок и елегантен бенд со bling.Ќе добиете многу комплименти со овој бенд на вашиот зглоб.Како водечки продавачот на watchband за години, OULUCCI секогаш опстојува во иновации и подобрување на квалитетот.Ние страсно цел да разновидност цел да разновидност вашиот модем види носи искуство.Се грижи за вашата кожа да ви обезбеди удобно носење искуство, нашата watchbands ќе ви донесе здрава и стилски фитнес живот.Врвен квалитет, од нерѓосувачки Челик со стилски супериорен изработка High-tech површина види рака одговара на вашиот уред и да се чувствува удобно на вашиот зглоб.Убаво завршувањето премија од нерѓосувачки челик, метални карактеристики луксуз, грациозност, елеганција & издржливост.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите