.

.

LAREDTREE Силикони Магнетни Види Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови Прилагодливи Циклус на Рака со Силни Магнетни Затворање за Luxe Додатоци за Жени Мажи Девојки

LAREDTREE Силикони Магнетни Види Бендови Компатибилен со Fitbit Luxe Бендови Прилагодливи Циклус на Рака со

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

【Perfert Одговара】 LAREDTREE Силикони Магнетни Бендови специјално дизајнирани за Fitbit luxe и luxe специјално издание фитнес тракер.Одговара за сите зглобовите 5.1"-7.8", речиси за огромното мнозинство на луѓе.Жените и Мажите. 【Уникатен дизајн】 : Со повеќе вграден магнетен циклуси, нашите силикони магнетни види рака карактеристики се обезбеди затворање без затворач.Моќен најновите магнетни затворачи го задржува Fitbit Luxe на врвката за безбеден и сигурен дури и за време на вежбање или во влажна средина. 【SOFT & ВОДООТПОРЕН】Овие силиконски бендови се направени од издржлив и меки силиконски, водоотпорен, лесни и еколошки.Мека свитливи силиконски материјал обезбедува удобен и нежно чувство за вашиот зглоб, добар избор за спорт или вежби. 【Совршен Подарок】сосема совршена и специјален подарок за наврати.Персонализирајте го вашиот Види со оваа убава рака.Совршен роденден подарок, Денот на Вљубените подароци, Божиќ подарок, Ден на Мајката подарок, Денот на Таткото подарок и други празник подароци. 【Услуги на клиентите】 : ве Молиме слободно контактирајте со нас ако има некој друг проблем, ние сме секогаш стои од страна да ви помогне.Силни Магнетни Затворање.Со повеќе вграден магнетен циклуси, нашите силикони магнетни види рака карактеристики се обезбеди затворање без затворач.Премиум Меки Силиконски.Овој паметен види замена бенд е направен од мек силикон, без мирис, пот и отпорен на вода и е идеален да се носат за спорт и фитнес.Одличен Подарок Идеја.Одличен Подарок Сезона за денот на Благодарноста, Божиќ, 2022 Нова Година.Со стилски и класичен изглед и светла боја, силикони види рака може да направи вашата види повеќе извонредна.Тоа одговара на сите жени и мажи, и е совршена, како роденден или посебни фестивали подарок за вашите пријатели и семејства.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите