.

.

Ананас, Голема Сина, Тексас Морнарица од Megan Морис на Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Види

Ананас, Голема Сина, Тексас Морнарица од Megan Морис на Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Види

мислење на клиентот:

DEN 1176.00
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 38/40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна боја.Направени од вегетаријанска кожа со велур-како се чувствуваат на долната страна.Биде лидер на бендот.Нашите Епл Види бендови функција вашиот омилен Society6 дизајни на вегетаријанската кожа за на рака и се достапни со четири различни хардверски бои; злато, розово злато, сребрена и црна боја.Тие се идеални за секојдневна облека, со мека велур-како долната страна, и лесно може да се разменуваат во нови бендови користење на брзо ослободување извори. - Секој производ е направен само за вас - Прилагодлив види бенд мерки 5.75" да 7.75" - 38/40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна Направени од вегетаријанска кожа со велур-како се чувствуваат на долната страна - Брзо ослободување извори за лесно detaching **ПРО СОВЕТ** : Координирање на вашиот Apple Види бенд како ќе се координира вашата гардероба, мислам дека за seasonality и комплементарни бои навистина да се направи вашиот Apple Види поп.Клучни Зборови : Ананас, Ananas, Листови, Плодови, Фабрика, Bromeliaceae.Исто така вика : Apple се Види Бенд, apple се види ремени.Ананас, Голема Сина, Тексас Морнарица дизајниран од страна на Megan Морис.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите