.

.

HIIMIEI Акрилик Служат Фах 12x16 Инчен, Шминка Фиока Организатор, Декоративен Послужавник, Табела Послужавник - Совршени за Кафе, Мезе, Појадокот (со Рамен Рачка)

HIIMIEI Акрилик Служат Фах 12x16 Инчен, Шминка Фиока Организатор, Декоративен Послужавник, Табела Послужавник

мислење на клиентот:

DEN 671.76
Достапност
Во достапна форма

HIIMIEI служат лента е совршен за вршење пијалоци, храна и мали предмети како што се лап-топ компјутери или таблети.Совршен за прикажување на вашите козметички, toiletries, итн.Направени од врвен квалитет акрил, која е мазна, транспарентен, трајни и заштита на животната средина.Лесен и пренослив, што ги прави одлични за користење насекаде во куќата.Поставените рабовите на послужавник се запре било spills или хаос од добивање на вашиот дом и да се кроени се справува направи вршење на послужавник, удобно и лесно.Големина : 12x16 инч , кои се погодни за Б&Б и хотели во собна услуга.Служба : Ние обезбеди 90 дена промена или рефундирање на услугата, ако имате било каков проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, ние ќе го решите вашиот проблем.HIIMIEI јасно plexiglass служат послужавник е изработен од врвен квалитет акрилик материјал кој е непречено, транспарентно, со голема сила, и издржливи и е високо отпорни на нечистотија и гребнатини.HIIMIEI модерна јасно служат послужавник може да се користи за многу цели.Можете да ги користите во домот, бар, канцеларија, ресторан, кафе, итн.Стави елегантен и неформални лента на вашата врата да се направи вашиот дом полн со убавина.Тоа исто така може да се користи како лента за храна и пијалаци, како што чај, кафе, мезе, овошје, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите