.

.

Hipiwe Акрилик Служат Лента со Рачки - Салон Суета Козметика Складирање Фах Парфем Фах Накит Организатор Фах Бања Послужавник, Појадок Служат Послужавник за Countertop, Ку?

Hipiwe Акрилик Служат Лента со Рачки - Салон Суета Козметика Складирање Фах Парфем Фах Накит Организатор Фах

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Квалитетот Акрилик - Направени од 0.4 cm дебелина премиум акрил,цврсти и трајни производи за употреба, Лесно за Нега - Страна се мијат со чиста мека крпа и благ сапун и вода; се Користи не-абразивни средства за чистење и облека.Истури Доказ Служат Послужавник - Совршени за послужување пијалоци и храна како кафе, појадок,ручек,овошје,десерт,чај, сок, вино и слично;Ако пиете spills, тоа нема да се впие вашиот отоманската со оваа служат фах бидејќи се справи со се сече прилично високо на страна, како и на аглите се запечатени да се одржи на вода без протекување.Функционална исто Така големи да ги задржи вашите работи како телефон, паричник, копче,далечински управувач и други предмети во едно место, или да ви помогне одржите вашиот пенкала, моливи, писма, неподвижна, e-mail, коверти организиран и уреден за во вашата канцеларија.Домот Послужавник - Елегантен квадратна форма и елегантна бела/јасна боја, изгледа едноставен и модерен.со вршење на работи кои го прават тоа погодно преносни,совршена како сервер послужавник.Овој практичен и убава ефикасно ќе се обезбеди Идеална простор за заштеда на енергија искуство во меѓувреме подобрување на декорација.Голем Дар - Совршени за подароци-давање, тоа го прави внимателен водителка, housewarming или свадба подарок; лента е безвременски дизајн, и ги користи се бескрајни.Големина (L*W*H) : 10.23"x10" x 1.96".Боја : Транспарентна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите