.

.

Rusticity Дрвени Шеќер Садот со Капак и Лажица | рачно изработени | (4x4 во)

Rusticity Дрвени Шеќер Садот со Капак и Лажица | рачно изработени | (4x4 во)

мислење на клиентот:

DEN 1924.80
Достапност
Во достапна форма

Декоративни шеќер садот со капак и лажица.Сложена врежан изглед со храна одделение заврши.Страна направена со користење премиум Индискиот ружино дрво (наречен Shisham дрво) од страна на традиционалните Индиски занаетчии од рурална Индија, resistent на термити и распаѓање.Може да се одржи до 3.5-4 унци на шеќер и е совршена за kinki на родендени, housewarming и празнична прилики.Rusticommends : се Користи како кутија за складирање за слатки пораки и благодарам белешки.Само RUSTICITY ГАРАНЦИИ, Ако НЕ сте 100% задоволни со вашата нарачка, можете да добиете целосна наплата или БЕСПЛАТЕН замена, против вашата цел, во рок од 7 дена од датумот на испорака БЕЗ да се вратат на оригиналниот производ од дојдеме до нас директно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите