.

.

ITCHIN-SAZANKA Jiki Јапонски Порцелански Сет од 2 Средни Садот со Капак

ITCHIN-SAZANKA Jiki Јапонски Порцелански Сет од 2 Средни Садот со Капак

мислење на клиентот:

DEN 6816.00
Достапност
Во достапна форма

Ова е Сет на 2 Средни Чаши со Cover.@@This сад е најсоодветен за да им служи на Суши,Sashim,мезе,варени риба или месо.Големина е W9.8x9.8,H4.7inches.Ние, исто така имаат различен број на групи.Кога ќе друг Медиум Сад со Капак,ве Молиме да пребарувате watou.азија Среден Сад со Капак.Тоа е Јапонски оригиналот.ДА : машина за миење Садови, NO : Микробранова, Не : Рерна.Сите објектот е Бесплатен превозот.Поштенски е вклучена во цената.Јас го испратите производот што е помалку од 99 долари во ШАЛ или Воздух mail со следење на број(тоа ќе пристигнат по 10-20days) ,и повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS или Fedex(можете да го изберете). * Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. * Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. * Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до - не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.Ова е Сет на 2 Средни Чаши со Cover.@@This сад е најсоодветен за да им служи на Суши,Sashim,мезе,варени риба или месо.Големина е W9.8x9.8,H4.7inches.Ние, исто така имаат различен број на групи.Кога ќе друг Медиум Сад со Капак,ве Молиме да пребарувате watou.азија Среден Сад со Капак.Тоа е Јапонски оригиналот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите