.

.

Oculus Потрагата 2 VR Слушалки и Контролер Налепница, Винил Decal Кожата за VR Слушалки и Контролор, Виртуелната Реалност Заштитна Додатоци Сина, Пурпурна Галакси - Сина Мо?

Oculus Потрагата 2 VR Слушалки и Контролер Налепница, Винил Decal Кожата за VR Слушалки и Контролор, Виртуелната

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Уникатен Стил : Прикажи ги исклучите вашиот посебен стил со овој налепници за вашиот VR 2, и тоа може совршено да се вклопи во вашиот VR 2 слушалки и контролер.Мазна и тенки винил налепница го штити вашиот Oculus Потрагата VR 2 Слушалки и Контролор од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини.Лесен за употреба, стап, чисти и да ги отстраните, остава зад себе нема леплива остатоци.Пакет : Налепница за Слушалки*1, налепници за контролори *2. По Купување на Услуга : Ние сме pleasured да ви помогне.Ве молиме контактирајте со нас преку доколку имате било какви прашања или прашања.Настава : Мијте ги рацете и сува.Чистење на VR 2 слушалки и контролер со мека крпа и бидете сигурни дека контролер површината е без прашина.Пилинг на кожата од хартија и се држи до уредот.Пакет : Налепница за Слушалки*1, налепници за контролори *2.Забелешка : за Слушалки и контролори не се вклучени.Тоа е само една налепница, не е тешко школка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите