.

.

MuslimStreet VR Слушалки, Прилагодлив Interpupillary Далечина и Објект Дистанца,за VR Слушалки PC Игри

MuslimStreet VR Слушалки, Прилагодлив Interpupillary Далечина и Објект Дистанца,за VR Слушалки PC Игри

мислење на клиентот:

DEN 7176.00
Достапност
Во достапна форма

IMAX џиновски екран : се Се уште играат против мали екран?Носат 3 D VR очила и користење на големиот екран да се доживее приказната за роки undulations, крвави слики, со голема верност на IMAX на ниво на голем екран, полн со потопување!.Лесно прилагодување : Доаѓа со удобно прилагодливи, кој се одвојува за слушалки, лесно да се доживее извонредно светот на VR, за 360° опкружувачки звук, ергономски леќи се поблиску до човечкото око, не вртоглавица и напрегање на очите за вашиот подолго гледање или моб играње.VR функции : може да се види панорамски филмови, VR концерти, VR образование, посета на сцена во лице, и да се почувствува атмосферата; VR патување, VR шопинг, VR игри, VR панорамски гледање, итн., ви даде поинаков свет.VR филм игра платформа, инсистира на содржината е крал : Се виртуелната реалност искуство во секое време и секаде, сè е толку едноставно и лесно да се ослободи, користете v R да шатл помеѓу виртуелниот и реалноста, да играат игри, виртуелни празници или гледање филмови.Добредојдовте на продавница.Ви посакувам среќен шопинг и добро расположение секој ден.Спецификација на производот : Триаголен ПММА aspheric lens Horizontal поле на гледање : 108°Леќа дијаметар : 40 MMDouble прилагодување system Support носи glasses Adaptation параметри : прилагодуваат на повеќето 4.7-6.7 инчи Android и Apple телефоните на market Interactive режим : Комбинација од се справи со далечинскиот управувач и главата control Front покритие отворање метод : прирачник за отворање, предната маска snap-на operation Adapt да myopia : Myopia прилагодување : подолу 600 degrees Pitch прилагодување : 60-70 MMObject растојание прилагодување : 38-48 MMpacking листа : 1*VR glasses Welcome до продавница.Ви посакувам среќен шопинг и добро расположение секој ден.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите