.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Сопствен Кориснички Персоналните Шкотска Рагби Како Еден Обичај Графика Мека Гел Случај Компатибилен со Apple Допир 6 Ге

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Сопствен Кориснички Персоналните Шкотска Рагби Како Еден Обичај

мислење на клиентот:

DEN 598.80
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 1. Купување На Објектот. 2. Вашиот е-мејл слика/текст. 3. Ние ќе ви e потсмеваат нагоре. 4. Одобри тоа. **Ве молиме земете предвид дека случајот е матирано и не се јасни, или транспарентни.Покаже вашиот вистински бои со оваа голема изглед Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Шкотска Националната Рагби Унија Тим Случај.Можете да го прилагодите вашиот дизајн за да се покаже вашата љубов и поддршка за вашиот омилен рагби тим.Во само 5 едноставни чекори кои можете да се создаде вашиот уникатен Шкотска Рагби прилагодено случај.Вашиот специјален дизајн ќе бидат дигитално печатени во висока резолуција на вашиот избран случај обезбедување на крајната заштита за вашиот мобилен уред кој изгледа одлично!*Поради лична природа на овие случаи, откажување на трансакцијата и наплата ќе се прифаќа само ако случајот не е печатени сепак, така бидете сигурни дека сето тоа изгледа во право кога ќе се финализира вашиот дизајн.Продажбата се смета за конечна и обврзувачка еднаш ја потврди дизајн е отпечатен.*Ве молиме имајте на ум дека не можеме да се печати дизајни кои се заштитени со авторски права или заштитени со патенти и трговски марки.Ние, исто така, го задржуваме правото да го одбие дизајни, кои се клевета, клевети, неприличен, вулгарен, расистички, порнографски, навредливи, или било каков материјал кој може да се смета за непристојна.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани лиценцирани Шкотска Рагби product Stylish, отпорен на гребење, висока резолуција печатени graphics Durable мека гел материјал обезбедува лесен, cushioned заштита од влијание, гребнатини, и dust Raised предни рабови помага во заштита против екран инциденти ако го поставите вашиот мобилен уред facedown Provides удобен зафат што нема да slip Sleek мека лушпа се вклопува како ракавица и лесно слајдови во и надвор од pockets Full пристап до сите уред пристаништа и features Easy Фит форма фитинг за инсталација, за да заврши вашиот уред во сите над заштита.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите