.

.

Цвет Транспарентен Airtags случај со Keychain, Мека TPU Целосна случај за ПРОЗОРЦИ Apple Воздух Ознака, Водоотпорен и Отпорно на Гребење Клучни Пронаоѓач Itag Ѓердан(2 Парчиња)

Цвет Транспарентен Airtags случај со Keychain, Мека TPU Целосна случај за ПРОЗОРЦИ Apple Воздух Ознака, Водоотпорен

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

????Се вклопуваат : Специјално дизајнирани за Новиот Apple Air Tags 2021, тоа е симпатична стил, повеќе бои.Мека TPU целосна заштитна носителот одговара ознаки совршено осигурајте се дека уредот не може да биде изгребани, шокиран, скршени, што се навлажни или изгуби. ????Нула-доказ : Apple воздух ознаки е изгребан така лесно, Things Bag решава вашите проблеми кои во случај покрива целата ознака и ја штити запис од гребнатини.Целосна заштита, исто така, може да се користи како apple tracker водоотпорен случај. ( Случај не е затворена и не може да се стави во вода). ????Мал И лесен : Маска за airtags пронаоѓач е витка фигура и стилски дизајн го прават вашиот воздух ознака видливи насекаде.Повеќе боја на избор, можете лесно да се направи разлика вашите ознаки. ????Погодна за Многу Прилики : Компактен покрие со клучните синџир лесно да се биде обврзана да ги други работи како што се копчиња, автомобил копчиња, ранец, копче прстен, куфер, паричник, или клип на јаката на домашно милениче куче или мачка. (Белешки : Air Tags не е вклучена во.). ????Она што Ќе Добиете : 4* Air Tag случај, 4*пролет О-прстен. (Белешки : Air Tags не е вклучена во).За било quetions, pls не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви одговори во 24hrs.Боја : Розова.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите