.

.

LVSHANG Таблета Покритие за Samsung Galaxy Tab О7 10.4 T500,Тешки Солиден Shockproof Заштитни Случај со Преклопна Рачка Стојат, Ротирачки Потпирачот,Носење на Рамо, Рака Таблета Случај ?

LVSHANG Таблета Покритие за Samsung Galaxy Tab О7 10.4 T500,Тешки Солиден Shockproof Заштитни Случај со Преклопна

мислење на клиентот:

DEN 350.40
Достапност
Во достапна форма

【Модел Одговара】 Наменета исклучиво за Samsung Galaxy Tab О7 10.4 T500.НЕ се компатибилни со другите модели! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купите. 【Изградена-во 360 Rotatable Потпирачот&360-степен ротирачки преносни прстен 】360-степен ротирачки ротирачки заграда може да поддржуваат 3 агли (вертикална, хоризонтална, средината), многу погоден за гледање видеа, средби и патувања.Гледна точка е удобно, а во 360-степен ротирачки бразлетна е погодно за да го носат тоа како една рачна ташна и патување лесно. 【Отстранлив & Прилагодливи Рамо, Рака】преносни рамо, рака ви помага да го носат вашиот i Pad погодно кога сте на работа, на патување или на отворено.Тоа може да биде прикачена на секое две дупки во PC покритие да го носат вашиот уред вертикално или хоризонтално како гласник торба, дури и би можеле да се откажам зад главата остатокот на столче или каде сакате. 【Три-Слој Хибрид Тешки Shockproof Заштитна】е направен од високо-одделение термопластични поликарбонат и анти-лизгање на силиконски вграден екран екран заштитник, да се создаде целосна тело за заштита за вашиот таблет.На , не-токсични силикони ракав не само што не е shockproof / издржлив, но исто така и удобно на допир. 【Прецизно Сечење】 : Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и карактеристики на таблет, порт приклучоци блокови прашина и остатоци од пристаништата која се издолжува век на уредот.Таблета Case Multi-слој напредна заштита : На цврсти и издржливи заштитна маска за таблет е направен од хард поликарбонат и не се лизга мек силикон, и има положено капка отпор тест.Тоа е издржливи и трајни.Тоа може да даде три-слој предната и задната сеопфатна заштита за да се спречи паѓање.Испакнатини и гребнатини.*360° Ротирачки Стојат &Convenient Pencil Holder : *360° ротирачки застане е свитлива и тешки доволно да држач за вашиот таблет нагоре, секогаш овозможувајќи ви да имате повеќе hands-free видео-гледање или пишување агли за секоја ситуација, без разлика дали сте на авионот, на каучот или дури и во кревет.Овој i Pad случај е опремен со дополнителна перо држачот.Лесно plug in/out, со што молив секогаш во вашата рака кога ви е потребна.*360 степени Ротирачки Kickstand The изградена-во потпирачот ќе поставете ги двете раце за бесплатно, без разлика дали сте гледање видео или играње игри.*360° Ротирачки Прилагодливи Рака на Рака &Precise Cutout The рака на рака може да се прилагоди на должината за да ги собере за возрасни или деца.Прецизни исечок овозможува целосен пристап до сите копчиња, пристаништа или карактеристики, без отстранување на случај.Добро дизајниран за прашина маска за секоја порта спречува прашината добивање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите