.

.

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Тенок, Лесен Врежана Пеперутка Шема СТП Кожа Флип Стојат&Картичка Слотови за Амазон Fire HD 10 2017 2015 10 Инчен Таблет Случај Таблет КОМПЈУТЕР Торб

Таблет КОМПЈУТЕР Случај Тенок, Лесен Врежана Пеперутка Шема СТП Кожа Флип Стојат&Картичка Слотови за Амазон

мислење на клиентот:

DEN 273.60
Достапност
Во достапна форма

За Fire HD 10 2017 2015 10 инчен Притисне Цвеќиња Пеперутка Шема Хоризонтална Флип СТП Кожа Случај Магнетни Тока & Носителот & Картичка Слотови & Паричник.Вграден-во мулти-агол здрав застане за да го поставите различни хоризонтални стојат агли за гледање филм или пишување.Заштитете го вашиот Таблет од гребнатини и прашина.Направете вашиот уред работа за долго време, уште како нови.Премиум синтетички кожа надворешноста и мека TPU обезбедуваат одлична заштита од нечистотии, прашина и гребнатини.Целосната-покрие случај со магнетни затворање држи капакот безбедно затвори со лесен пристап до копчиња, пристаништа, и камери.Функција : 1. Мултифункционален таблета заштитна маска, погоден за Fire HD 10 2017 2015 10 inch2. Стенд функција stably поддржува вашиот таблет и обезбедува повеќето удобно гледање angle3. Изградена во 3 карта сопствениците и 1 џеб пари да се стави вашиот бизнис картички/банкарски картички итн.и готово, која носи се повеќе convenient4. Направени од синтетички СТП кожа, издржлив, лесен за чистење и comfortable5. Заради подмолна дизајн, како што се Притисне Цвеќиња Пеперутка Шема, случајот е многу стилски и популарни.Пакет се Вклучени : 1 x Таблет КОМПЈУТЕР Случај и pen Tablet не се вклучени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите