.

.

Fintie Случај за Змеј Допир Notepad 102, Pritom Tronpad L10 10-инчен Таблет - Премија СТП Кожа Заштитна Стојат Покрие, исто Така, за YESTEL T5, Blackview Tab8 10.1 Андроид Таблет (Океан Мермер)

Fintie Случај за Змеј Допир Notepad 102, Pritom Tronpad L10 10-инчен Таблет - Премија СТП Кожа Заштитна Стојат

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Дизајниран за Змеј Допир Notepad 102, Pritom L10 Таблет/ Pritom Tronpad L10, YESTEL Таблета 10.1/ YESTEL T5 Таблета, Blackview Табот 8 10.1, Teclast P20 HD/ M40, WINNOVO P20, AOYODKG A39. Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите вашиот модел на уредот пред купување.Изградена од Премиум СТП (синтетички) кожен ентериер со мека не-нула микрофибер внатрешни работи - Сит се вклопуваат, трајни и заштитни.Капак ќе се свитка хоризонтално како разноврсна застане за да уживате во пишување, испраќање, игри или гледање видео.Намалување испис овозможи пристап до Полнење Порта, Звучници и Микрофон.Слушалки Џек и Јачината на звукот може да се пристапи додека во случајот.Обезбедува уредот внатрешноста на поклопецот и ви овозможува да се свитка поклопец назад, па тоа останува надвор од вашиот начин.Дизајниран со smart држач за пенкало/пен (перо НЕ се вклучени).Fintie, квалитет на производот, во рамките на вашиот дофат!Оваа Fintie Folio Случај спортски едноставен и елегантен дизајн направен од синтетичка кожа, а внатрешниот е наредени со не-нула материјал така што нема потреба да се грижите за каква било штета.Едноставно внесете го вашиот таблет во отворен џеб и да се обезбеди тоа на место со кука и јамка fastener размавта.Таму е исто така на магнетна лента изградени во внатрешноста за безбедна затворање.Бидејќи поклопецот е уникатно дизајниран да се фрлам назад и да се трансформира случај во удобно гледање стојат, оваа способност ви овозможува гледачот да се користи на таблет hands-free, без оглед на вашата позиција може да биде без вирус.Сите карактеристики на таблет се достапни дури и со случајот на.Компатибилност : Овој случај е компатибилен со Змеј Допир Note Pad 102 10.1", Pritom L10 Таблет/ Pritom Tronpad L10, YESTEL Таблета 10.1/ YESTEL T5 Таблета, Blackview Табот 8 10.1, Teclast P20 HD/ M40, WINNOVO P20, AOYODKG A39 10" Андроид таблет; Ќе не одговара за други таблети.Производ Содржина : 1x Fintie Folio Случај ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Бои се прикажани во слики може малку да се разликуваат од реалните производ поради прилагодувања на светлото и бојата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите