.

.

Airtag Заштитни Случај, Анти-Нула Одделение Кожа со Заштитен Ракав, Анти-Загуба Уред Заштитен Ракав, Може да Се Користи за Ранци, Airtags Пластични Ракав за Клучеви (Сино-К?

Airtag Заштитни Случај, Анти-Нула Одделение Кожа со Заштитен Ракав, Анти-Загуба Уред Заштитен Ракав, Може да

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Премиум Материјал : Air Tags Капаци се направени од високо-квалитетна пластика и кожа, лесни, отпорно на гребење, shockproof, капка-доказ и издржливи.Тоа може да додадете ефикасна заштита на вашиот Air Tags и нема да влијае на јачината на сигналот на пренос.User-friendly дизајн : Air Tags е совршено компатибилни со Air Tags пластичен капак.вие само треба да се стави вашиот Air Tags во тоа да се постигне совршена заштита и удобност.Погодност : Откако ќе го вметнете Airtags во airtag заштитни случај, airtag заштитни случај ќе се држат на работ на airtag без да се грижиш дека тоа ќе падне исклучува автоматски додека одржување на елегантен дизајн.Повеќе дизајни : airtag заштитни случај има две пинк "праски" стил, два жолти "авокадо" стил, розова "јагода" стил + розова "диносаурус" стил и жолта : скитам : стил + жолт "ананас" стил, четири options (опции) за да изберете од,, секогаш постои една за вас!.Лесно да се закачите на било каде : Air Tags Капаци се лесно да се поврзе со други работи, може да висат нив на ранци, копчиња, пет leashes, и речиси ништо друго со клуч прстен и клучните прстен.И нашите пластични случај за airtag исто така го прави лесно да се промени она што сакате да го песна за својата погодност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите