.

.

Анти-Изгубени Силикони Случај за Apple Airtag, Заштитни Случај Покрие со Keychain Прстен за Apple Воздух Ознаки, Преносни AirTags Пронаоѓач Tracker Носителот Keychain Додаток (Зелен)

Анти-Изгубени Силикони Случај за Apple Airtag, Заштитни Случај Покрие со Keychain Прстен за Apple Воздух Ознаки,

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

✔️【Премиум Силиконски Материјал】 : Air Tag случај маска направена од кожа-friendly силиконска гума, која е мека и удобна.Нашите Епл Air Tag случај има одлична отпорност на вода, отпорно на гребење и не се лизга, за да protact вашиот Air Tag. ✔️【Air Tag Keychain Дизајн】 : На силиконски случај е специјално дизајниран за Apple Air Tags во 2021. Заштитната маска има клучна прстен, може да висат оваа Air Tags случај на вашиот ранец, кое копче, чанта, пет ѓердан. ✔️【Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани】 : Apple airtag силикони случај капак има страна изложени дупка дизајн, тоа те прави лесен за Инсталација и отстранување, и погодни да сигнал на пренос и хуманизирано инсталација. ✔️【Моќна Заштита】 : Комплетна Заштита на вашиот Apple Air Tag од прашина и нула кога clanging со клучеви, како тампон против удари за вашиот Air Tag во секојдневна употреба.Лесен дизајн додава само малку тежината на уредот. ✔️【Ветување】24 часа E-mail поддршка,За сите можни неисправни анти-изгубени силикони случај за Airtag, ве молиме контактирајте со нас, прво, Varipos услуга тим ќе ви понуди замена или рефундирање на дека.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите