.

.

LMNG Компатибилен Apple AirTags Случај,Меки Силиконски Случај со Клучните Прстен за Воздух Ознаки, Преносни Локација Tracker Заштитник Покритие за Apple AirTag Пронаоѓач Keychain Дода?

LMNG Компатибилен Apple AirTags Случај,Меки Силиконски Случај со Клучните Прстен за Воздух Ознаки, Преносни

мислење на клиентот:

DEN 164.16
Достапност
Во достапна форма

[Професија Дизајн] : Специјално дизајнирани за Air Tags bluetooth tracker случај. [Висок Квалитет] : Силиконски материјал,меки и удобни,Прецизни cutouts совршено се вклопуваат Air Tag. [Целосна Заштита] : Премиум силикони прецизни cutouts штити од гребнатини, капка, испакнатини. [Погодно] : Лесна за Носење Air Tag Маска за Клучеви, Ранци,паричник,Рака Торба,Пет оглас и др. [Квалитетна Услуга] : ве Молиме контактирајте со продавачот ако имате било какви прашања, продавачот ќе ви одговори 24 часа на ден.Боја : Розова.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите