.

.

LMNG Компатибилен Apple AirTags Случај,Меки Силиконски Случај со Клучните Прстен за Воздух Ознаки, Преносни Локација Tracker Заштитник Покритие за Apple AirTag Пронаоѓач Keychain Дода?

LMNG Компатибилен Apple AirTags Случај,Меки Силиконски Случај со Клучните Прстен за Воздух Ознаки, Преносни

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Професија Дизајн:Специјално дизајнирани за Air Tag bluetooth tracker случај.(Не се применливи на други производи).Совршен Квалитет Материјал:локацијата tracker заштитник покрие силиконски материјал,меки и удобни,Флексибилни, Безбеден и еколошки,Прецизни cutouts совршено се вклопуваат Air Tag.Лесен за Употреба:Оваа Воздух-Ознака случај Едноставен, но роман дизајн.Тенок snap-in студ за тесна и да обезбеди затворање.Спречите случајно отворање која предизвикува Air Tags лизгање надвор.Лесен за употреба и носат.Заштитен ракав дизајн:На Air Tags заштитен ракав има клучна прстен кој може да се инсталирани или отстранети, па Air Tag мека случај овозможува вашиот Воздух-Ознаки за да бидат обесени било каде, како што ранци, копчиња, и домашно милениче јаки.LMING има ангажирани во мобилниот телефон случај индустрија за многу години,ве молиме да веруваат во нас.Ако имате било какви прашања по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас.LMING беше основана во 2018,Професионални Бренд кои се развива и произведува телефон случаи.Нашиот мобилен телефон случај може да се задоволат различните потреби на различни клиенти.Бидејќи ние се трудиме да обезбеди висок квалитет на производот и премиум клиенти грижа.Она што го прави нашиот производ уникатен?LMING се speciall наменета за Телефонот cover Have свежи стилски и Уникатен Дизајн го Прави Животот Полесен дизајн концепт.Зошто ние го сакаме она што го правиме?Ние сме среќни да се слушне гласот од секој клиент.Компатибилност : Apple Air Tag -2021 Карактеристики : -висока-квалитет slilcone материјалните гаранции дека тоа е да се носат-Светли бои и точни детали направи случај безвременски.-Оригинални,единствени,стилски и професионално дизајнирани дело-100% нула Shockproof и scratch It е пад заштита како ефикасна е тоа?Солиден Shockproof Тенок Меки Силиконски,0.1 ft Покрена bezels лифт Apple Air Tag исклучување на рамни површини.Меки силиконски помине 10ft капка тест Ако вашиот Apple Air Tag Случајно Падна Тоа може да се Компензира повеќето од гравитацијата, Толку Подобро можете да го Заштитите вашиот Airtag Package : 1 x Apple Air Tags Случај - 2021.(Не вклучува телефонски И други мобилни додатоци).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите